volejte kdykoliv +420 731 555 411 nebo +420 773 295 925 | info@levne-hydroizolace.cz

Izolace základů, hydroizolace základů, teras a balkonů


Hydroizolace základů

Hydroizolaci od naší společnosti zahrnuje profesionální použití hydroizolační fólie a hydroizolačních materiálů na širokou škálu-betonových povrchů, dřevěných a keramických povrchů. Spolupracuje s nejznámějšími výrobci hydroizolačních produktů: Izolprotan, Fatrafol, Minar,...apod. Hydroizolace od naší společnosti, která je na trhu více jak 20 let by pro vás měla být opravdu první volbou. Izolace základových desek provádíme ve 3 vrstvách. Izolace geotextilií, PVC a navrch opět geotextílie.

Hydroizolace balkónů

Izolaci balkonů provádíme s pomocí pogumovaného plechu s membránou a pomocí kapalných nátěrů a polyuretanové pěny. Pro izolaci proti vodě používáme nejmodernější materiály jako prefabrikované kovové nebo vlastní plechy na které se pak za tepla vaří izolační fólie, která ochrání konstrukci balkónu prakticky na vždy.

Hydroizolace teras a bazénů

V poslední době zaznamenáváme rostoucí poptávku po izolacích terasa a izolacích bazénů. Poskytujeme poradenské služby v oblasti izolace bazénů a rádi se přijedeme podívat před jakýmkoli naceněním izolací. dokážeme izolovat prakticky jakýkoli rozměr bazénu či terasy. Záruka na všechny práce je samozřejmostí.